EN
(+98) 21 86017985
تجهیزات کنترل و نمایش جریان هودهای شیمیایی منابع تامین

شرکت اشنایدر آلمان-SCHNEIDER Germany

شرکت اشنایدر آلمان یکی از شرکتهای بسیار مشهور در خصوص تولید تجهیزات کنترل و نمایش جریان هودهای شیمیایی میباشد.

سیستم کنترل و نمایش جریان-ICM

( Air Flow Monitor and Control)

با استفاده از این سیستمها میتوان میزان هوای خروجی از هودهای شیمیایی را اندازه گیری کرده و از استاندارد بودن میزان سرعت و یا دبی هوای خروجی از کابین هود مطلع شد.

 

همچنین با استفاده از این تجهیزات علاوه بر مانیتورینگ و اعلام وضعیت درستی و یا نادرستی میزان مکش، سیستمهای کنترلی وجود دارد که با استفاده از سنسورهای اندازه گیری سرعت و فشار هوای درون کابین، مقدار جریان را از طریق دمپرهای برقی و یا از طریق تغییر در میزان دور فن کنترل نمود.

 تجهیزات برقی نمودن پنجره- SC500

( Automatic sash Control )

با استفاده از این سیستم پنجره هود را میتوان با موتورهایی که مخصوص این کار ساخته شده اند و دارای کلاچ هستند مجهز نمود. علاوه بر آن این سیستم دارای سنسورهایی است ( Passive sensor ) که در مواقعی که کاربر جلوی دستگاه نیست پس از زمان مشخصی که قابل تعریف میباشد پنجره بصورت اتوماتیک بسته شده و از هدر رفت هوای آزمایشگاه جلوگیری نموده و علاوه بر ایمن نمودن بیشتر دستگاه، تاثیر قابل ملاحظه ای در اتلاف انرژی خواهد داشت.

همینطور داری سنسورهایی در زیر پنجره میباشد( Infrared Sensor ) که در زمان بسته شدن اتوماتیک پنجره در صورت وجود مانعی بر سر راه آن، مانع ادامه حرکت شده و از برخورد پنجره با اجسام جلوگیری مینماید.

در مواقعی که دستان کاربر پر بوده و نمیتواند از دست برای بازشوی پنجره استفاده نماید، کلید پایی تعبیه شده تا براحتی بتوان پنجره هود را باز نمود.

 

 

شما میتوانید از لینک زیر کاتالوگ این محصولات را دانلود نمایید.

دانلود بروشور

درخواست پیش فاکتور و اطلاعات فنی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت محصول، اطلاعات فنی محصول، اعلام زمان تحویل و یا تماس با کارشناسان فروش از فرم درخواست پیش فاکتور و اطلاعات فنی استفاده نمایید.

آیا به دنبال یک راه حل مناسب برای پروژه آزمایشگاهی خود می گردید؟