EN
(+98) 21 86017985
رویه میزهای آزمایشگاهی

سرامیکهای صنعتی شرکت Friatec آلمان

شرکت کیان تک در بسیاری از پروژه های سکوبندی آزمایشگاه از رویه های تولید شرکت فریاتک آلمان (Friatec) برای میز های آزمایشگاهی استفاده کرده است. فریاتک از معتبرترین شرکت های تولید کننده سرامیک های مقاوم در برابر مواد شیمیایی در دنیا میباشد.

این نوع سرامیک یکی از بهترین انتخاب ها برای میزهای آزمایشگاه، مخصوصا در آزمایشگاه هایی که با مواد شیمیایی بسیار قوی سروکار دارند، و همچنین نیاز به داشتن سطح تمیز و بدون درز دارند میباشد. در عین حال این سرامیک ها دارای مقاومت حرارتی و فیزیکی بسیار خوب بوده و در مقابل تشعشعات UV نیز مقاوم هستند.

کلیه محصولات سرامیکی شرکت فریاتک منطبق بر  استاندارد DIN 12916 میباشند.

بطور کلی سرامیک های لارژ سایز شرکت فریاتک در دو نوع ماژولار (بدون لبه  ۲۰mm) و پرمیوم (لبه دار ۳۳mm) ارائه میشمند. ضخامت  آنها در قسمت وسط ۲۶ میلی متر  و در قسمت لبه ۳۳ میلیمتر  میباشد.

این قطعات به طور معمول با طول های ۱۲۰ و ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتیمتر و با عمق های ۷۵ و ۹۰ سانتیمتر عرضه میشوند.

برای نصب سرامیک های آزمایشگاهی فریاتک روی پروفیل پایه نیاز به زیر سازی نمیباشد و کافی است آنها را روی پیچهای تنطیم (Leveling Screw) که داری پولکی هستند و زیر چهار گوشه سرامیک تعبیه میشوند، قرار داد.

برای چیدمان سرامیکهای لبه دار انواع یکطرف لبه، دو طرف لبه، سه طرف و چهار طرف لبه میتوان استفاده کرد. بدیهی است چیدمان قطعات سرامیک باید به گونه ای باشد که دور تا دور میز لبه وجود داشته باشد.

 

بُرش محل قرارگیری سینک آزمایشگاهی در میز های شستشو و رویه های هود های شیمیایی توسط کارخانه انجام شده و نیازی به انجام  عملیات بُرش در هنگام نصب نخواهد بود.

شرکت کیان تک به طور اختصاصی رویه های کف هود شیمیایی را از شرکت فریاتک تامین مینماید. لبه جلویی این قطعات دارای شیب ۴۵ درجه هستند و به دلیل وجود این شیب جریان هوای ورودی به کابین هود شیمیایی بدون تنش و به آرامی صورت میپذیرد. همچنین محل نصب کاپ سینک از پیش برش خورده و نیازی به برش این بخش نمیباشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید کاتالوگ این محصولات را از لینک زیر دریافت نمایید.

کاتالوگ سرامیکهای مادولار ( بدون لبه )

کاتالوگ سرامیکهای پرمیوم ( لبه دار )

درخواست پیش فاکتور و اطلاعات فنی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت محصول، اطلاعات فنی محصول، اعلام زمان تحویل و یا تماس با کارشناسان فروش از فرم درخواست پیش فاکتور و اطلاعات فنی استفاده نمایید.

آیا به دنبال یک راه حل مناسب برای پروژه آزمایشگاهی خود می گردید؟