EN
(+98) 21 86017985
رویه میزهای آزمایشگاهی

سرامیکهای صنعتی شرکت Friatec آلمان

این شرکت در جهت تامین رویه های میزهای آزمایشگاهی، نسبت به تامین این محصولات از شرکت فریاتک آلمان ( Friatec ) که یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده اینگونه سرامیکها در دنیا میباشد اقدام نموده است.

این سرامیکها بهترین انتخاب برای میزهای آزمایشگاهی میباشند. خصوصا” در آزمایشگاههایی که با مواد شیمیایی بسیار قوی سروکار دارند وهمچنین نیاز به داشتن سطح تمیز و بدون ذرز را دارند. در عین حال این سرامیکها دارای مقاومت حرارتی و فیزیکی بسیار خوبی هستند و مقاوم به نشعشعات UV نیز میباشند.

کلیه محصولات سرامیکی شرکت فریاتک منطبق بر  استاندارد DIN 12916 میباشند.

بطور کلی سرامیکهای لارژ سایز شرکت فریاتک در دو نوع مادولار ( بدون لبه  ۲۰mm ) و پرمیوم (لبه دار ۳۳mm) میباشند. ضخامت  آنها در قسمت وسط ۲۶ میلی متر  و در قسمت لبه ۳۳ میلیمتر  میباشند.

این قطعات بطور معمول در طولهای ۱۲۰ و ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتیمتر و با عمق ۷۵ و ۹۰ سانتیمتر عرضه میگردند.

برای نصب آنها روی پروفیل پایه نیاز به زیر سازی نمیباشد. کافیست آنها را روی پیچهای تنطیم ( Leveling Screw ) که داری پولکی هستند در زیر چهار گوشه سرامیک قرار داد.

برای چیدمان سرامیکهای لبه دار انواع یکطرف لبه، دو طرف لبه ، سه طرف و چهار طرف لبه میتوان استفاده کرد. بدیهی است که میبایست قطعات سرامیک  را طوری چیدمان کرد که دور تا دور میز  لبه وجود داشته باشد.

 

برای میزهای شستشو و کف هودهای شیمیایی قطعاتی وجود دارد که برش سینک در آنها توسط کارخانه انجام شده و هیچگونه نیازی به انجام  عملیات برشی نخواهد بود.

شرکت کیان تک بطور اختصاصی نسیت به سفارش رویه های کف هود اقدام نموده که لبه جلویی آنها دارای شیب ۴۵ درجه بوده تا جریان هوای ورودی به کابین هود شیمیایی بدون اغتشاش و به آرامی صورت پذیرد. همچنین محل نصب کاپ سینک برش خورده بوده و نیازی به برش این بخش نمیباشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید کاتالوگ این محصولات را از لینک زیر دریافت نمایید.

کاتالوگ سرامیکهای مادولار ( بدون لبه )

کاتالوگ سرامیکهای پرمیوم ( لبه دار )

درخواست پیش فاکتور و اطلاعات فنی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت محصول، اطلاعات فنی محصول، اعلام زمان تحویل و یا تماس با کارشناسان فروش از فرم درخواست پیش فاکتور و اطلاعات فنی استفاده نمایید.

آیا به دنبال یک راه حل مناسب برای پروژه آزمایشگاهی خود می گردید؟